REZERVACE UBYTOVÁNÍ


KNIHA NÁVŠTĚV


Taky se pripojim a muzu jen doporucit!!!! Velmi pekne a nove ubytovani na klidnem miste,dokonala ochota majitelu, dobre vino a v okoli mnoho moznosti k vyletum!!!! Omlouvam se ze to pisu bez hacku a bez carek,ale bohuzel v italii je na klavesnici nemame!!!!:))))

Leona Penerova, 11. 9. 2013

La pensione che avevamo prenotato è stata una bufala, ma è stata "UNA GRANDE FORTUNA" Perché ? Perché siamo stati ospiti della Penzion Staré Vinice "E' STATA UNA COSA FANTASTICA" Ad iniziare dall'accoglienza della proprietaria Milena con il suo sorriso, la sua grandissima disponibilità. Una struttura nuova arredata con gusto dove ce anche un'angolo cottura con tutto il necessario. La città si raggiunge in pochi minuti. UN GROSSISSIMO GRAZIE ALLA PROPRIETARIA PER TUTTO.

Giorgio PATRIA, 16. 8. 2013

Děkujeme za příjemně strávený pobyt.

Helena, 12. 8. 2013

No tak my jsme byli v Penzionu Staré vinice ubytovaní ještě před "zkouškou" knihy návštěv a byli jsme nadmíru spokojeni. Perfektní zázemí, ochota majitelů, vstřícnost nejen k cyklistům, ale i k rodině s dětmi. Můžeme jen doporučit

rodina Horákova, 1. 8. 2013

Moc hezký penzion na dobrém místě, vkusně a účelně zařízený, s kuchyňkou, uzavřený se skvělým zázemím pro cyklisty, perfektní posezení s grilem, skvělý servis majitelů, krásné okolí pro výlety - kousek i do Rakouska. Prostě vřele doporučuji všem - i my se určitě zase rádi vrátíme!

Radka Číhalová, 1. 8. 2013

Doporučuji všem, kteří si chtějí užít atmosféru vinařské oblasti v novém a čistém penzionu. Pánská cyklistická jízda s týdenním pobytem okořeněná večerními ochutnávkami vína z místního sklepa a k tomu grilovačky v nás zanechaly příjemné vzpomínky. Tímto chci poděkovat za perfektní servis majitelce penzionu.

Daniel Oravec, 30. 7. 2013

Můžeme jen DOPORUČIT !! Penzion je v podstatě nový. Tedy veškeré vybavení, pokoje atd. voní ještě novotou. Pěkně vybavená kuchyňka, společenská místnost, venkovní posezení, vlastní sklípek. Pro rodinu, cyklisty naprosto ideální. Skvělé možnosti výletů.

rodina Brokešova, 28. 7. 2013

Děkujeme za krásný víkend prožitý u Vás v době jarního putování po vinicích se Znovínem. Těšíme se na podzimní akci, jakmile dáme dohromady termín, zarezervujeme si místo. J.Šímová

Jana Šímová, 22. 7. 2013

Chtěl bych tímto za celou rodinu poděkovat za vkusné moderní zázemí pro naše výlety po nádherném vinařském kraji. V případě naší budoucí návštěvy Havraníků je Penzion Staré vinice jasná volba!

Milan Chlada, 19. 7. 2013

Stránka: ... | | | 7