REZERVACE UBYTOVÁNÍ


KNIHA NÁVŠTĚV


Dobrý den, dodatečně děkujeme za týdenní pobyt ve Vašem penzionu v srpnu tohoto roku. Bylo to u Vás moc fajn, není co vytknout. Určitě Vás budeme doporučovat dál a bude-li příležitost, opět se u Vás rádi ubytujeme.

Marie Modrá, 24. 10. 2017

V okolí jsem vyzkoušeli snad všechny nabídky ubytování a Penzion Staré vinice je jednoznačně nejlepší volbou. Čisto, útulno, vše prakticky a vkusně zařízeno. Poloha je také úžasná a cena rozumná. Máme snad jen jedinou výtku... Proč tam máte stále obsazeno?!? Pobyt u Vás se nám podařilo rezervovat až na potřetí! :-) Moc děkujeme za příjemný pobyt, určitě k Vám zase někdy zavítáme.

Pavel Dvořák, 23. 10. 2017

Dobrý den. Kniha návštěv neslouží k dotazům na volnou kapacitu. Na to je určena REZERVACE UBYTOVÁNÍ (rozkliknout, vyplnit, odeslat). Na tento dotaz nemohu reagovat, nemám kam poslat odpověď... Děkuji.

Milena Sedláková, 11. 9. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda byste měli volné ubytování v termínu 27-30 října pro 4 osoby. Moc děkuji Horsáková

Kateřina Horsáková, 11. 9. 2017

Děkujeme za skvělou již druhou dovolenou ve vašem penzionu, počasí nám přálo, nachodili jsme spousty km po okolí, byli jsme opět moc spokojeni.

Romana a Otakar Hradecký, 17. 7. 2017

Díky moc za velmi příjemný pobyt, pakliže budeme mít zase někdy cestu do Podyjí, určitě rádi zavítáme znovu! Z atmosféry a všeho okolo bylo cítit, že majitelům na spokojenosti hostů opravdu záleží, což je moc fajn, člověk si celkově i vzhledem k okolní přírodě a krajině připadal spíš trochu jako někde ve Středomoří než v ČR:-)..

Honza Šťastný, 26. 6. 2017

Velmi útulný penzionek. Apartmány skvěle vybavené a čistota na jedničku s hvězdičkou. Člověk se až bojí, že tady něco ušpiní :-) Teď už chápeme, proč je tady stále plno. Nám se sem podařilo dostat až na potřetí.... Moc díky za skvělý prodloužený víkend, určitě se sem brzy zase vrátíme!!!

Jana Novotná, 30. 5. 2017

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za krásné a klidné ubytování u Vás. Moc se nám tam líbilo a určitě se někdy k Vám vrátíme. Baštincová

Dagmar Baštincová, 9. 5. 2017

Jestliže je Podyjí jedinečným přírodním klenotem, pak Penziom Staré vinice je jedním z jeho drahokamů...ukázkový přístup majitelů i personálu, čistý, útulný, s láskou opečovávaný. Je to místo, kde si opravdu odpočinete jako doma. Vřele doporučuji a dávám šest hvězdiček z pěti.

Milan Antonovič, 19. 3. 2017

dvoulůžkový apartmán

Jan Rössler, 21. 2. 2017

Stránka: | | | 4 | | | |